Warning: mysqli::real_connect(): not found in /customers/f/e/9/kaninhop.dk/httpd.www/functions/database.php on line 19 Warning: session_set_cookie_params(): Session cookie parameters cannot be changed after headers have already been sent in /customers/f/e/9/kaninhop.dk/httpd.www/login/checkLogin.php on line 30 Warning: session_name(): Session name cannot be changed after headers have already been sent in /customers/f/e/9/kaninhop.dk/httpd.www/login/checkLogin.php on line 31 Warning: session_regenerate_id(): Session ID cannot be regenerated when there is no active session in /customers/f/e/9/kaninhop.dk/httpd.www/login/checkLogin.php on line 36 Warning: session_start(): Session cannot be started after headers have already been sent in /customers/f/e/9/kaninhop.dk/httpd.www/login/checkLogin.php on line 37 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /customers/f/e/9/kaninhop.dk/httpd.www/functions/database.php:19) in /customers/f/e/9/kaninhop.dk/httpd.www/login/checkLogin.php on line 55

TRÆNINGSSTÆVNE  I  VADUM  VED  AALBORG  DEN  19.  MARTS  2022

Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige åben
Svær lige åben



Let lige
Dato: 2022-03-19 10:20

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mette BrandbygeHønsehusets Tender Love00.17,5700.12,5300.30,101
2Malou Stella JensenFunnys God Complex (Calli)00.16,9800.29,3900.46,371
3Sarah MadsenStald Trofasts Charlie Bucket (Bo...00.49,0800.10,4900.59,571
4Leonora KnakkergaardStampegårdens Nocturnal Me00.27,4200.42,4201.09,841
5Sarah MadsenTorhøjs Lincoln Road (Zeifar)10.32,2100.12,7910.45,00
6Nanna HamborgHønsehusets Enjoy the Game (Elliot)11.42,1321.15,7432.57,87
7Marie KnudsenKnudsens A Million Dreams (Akira)10.39,2330.27,3441.06,57
8Marie KnudsenSunsets Drag Me Down (Dahlia)30.19,9340.31,4670.51,39
Uplac.Malou Stella JensenMalegas Dream High (Hazel)Trukket
Uplac.Marie KnudsenLønborgs Heartbreak Hotel (Hera)Trukket
Antal deltagere: 10.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2022-03-19 11:45

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mette BrandbygeHønsehusets Tender Love (L)00.12,7000.11,4700.24,172
2Malou JensenFunnys God Complex (L)00.25,8800.49,2901.15,172
3Sarah MadsenStampegårdens Triple Tornado (Tuks) (M)00.42,1400.33,3301.15,471
4Sarah MadsenStald Trofasts Charlie Bucket (L)10.30,9400.16,5710.47,51
5Malou Stella JensenStampestaldens Batur (Baldur) (M)20.13,1010.15,6030.28,70
6Sarah MadsenTorhøjs Lincoln Road (L)10.23,9320.22,7130.46,64
7Leonora KnakkergaardStampegårdens Nocturnal Me (L)11.37,8731.23,1843.01,05
Uplac.Marie KnudsenTumles Neon Phantom (Mindy) (M)3+11.37,25Trukket
Uplac.Malou Stella JensenSunsets Love You Goodbye (Vilja) (M)31.40,97Trukket
Uplac.Marie KnudsenSunsets Drag Me Down (L)Trukket
Uplac.Nanna HamborgIsbaks A Visit From East (Alba) (M)Trukket
Uplac.Nanna HamborgNøvlingKaniner's Maroon (M)Trukket
Uplac.Sarah MadsenStampegårdens On The Eve (Elba) (M)Trukket
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2022-03-19 13:15

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Sarah MadsenStampestaldens Jolly Rancher (S)00.26,2500.17,1000.43,351
2Sarah MadsenFunnys Epiphyllum (S)00.32,5300.28,3301.00,861
3Mette BrandbygeGrenens Deed Of Vancouver (S)00.39,0100.24,7001.03,711
4Sarah MadsenStald Trofasts Draco Malfoy (S)00.14,0410.14,8710.28,91
5Malou JensenStampestaldens Batur (M)10.18,1900.13,3610.31,55
6Sarah MadsenUniKins Total Nightmare (S)10.16,8400.15,4110.32,25
7Mette BrandbygeHønsehusets Tender Love (M)00.14,511+11.33,1121.47,62
8Leonora KnakkergaardStampegårdens Triple Tornado (S)1+11.14,8700.34,9621.49,83
9Mette BrandbygeAries Wicked Nights (S)10.45,060+11.09,8921.54,95
Antal deltagere: 9.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2 min
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.