AFTENSTÆVNE  I  HILLERSLEV  NÆR  RINGE  DEN  14.  JULI  2022

Tryk for at komme til:
Middelsvær kroget åben



Middelsvær kroget åben
Dato: 2022-07-14 18:33

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidKl.pr.PindPoint
1Marlene BruhnWinds Isomex (M)00:36,0900:37,0301:13,121
2Marlene BruhnJordbærgårdens Moves Like Jagger (M)01:00,0000:41,5601:41,561
3Mette NielsenKandies Pfizer (L)00:58,5300:44,4701:43,002
4Louise TovgaardHønsehusets Oakham Castle (Star) (M)01:43,2800:59,5002:42,781
5Anja ThillemannDs´s Beethoven (L)10:40,4100:23,1311:03,542
6Emma FrederiksenKandies Moderna (M)10:44,6000:30,6611:15,261
7Charlotte Stub DetlefsenUniKins Action Point (Alec) (M)10:46,6500:31,7811:18,431
8Emma FrederiksenKandies Electro Berry Bomb (M)10:40,7500:34,9611:15,711
9Louise TovgaardFerventis Love You Above All (Saga) (L)11:03,2800:41,1811:44,462
10Smilla VejsgaardKandies Tawsan (M)10:59,3100:42,3511:41,66
11Henriette Lund SimonsenMoslunds Nevada (M)10:56,9700:43,2911:40,26
12Mette NielsenMoslunds Spending My Time (Timmy) (M)10:50,8100:46,6311:37,44
13Heidi FrederiksenStjerneregns Yellow Submari. (L)11:28,2200:50,7112:18,93Bestået
14Charlotte Stub DetlefsenSøgaards Spring's First Bloom (M)11:23,8100:54,8112:18,62
15Marlene BruhnJordbærgårdens Bohemian (L)10:58,9110:39,4421:38,35
16Emma FrederiksenKandies Unogwaya (L)11:00,9110:45,7521:46,66
17Charlotte Stub DetlefsenMoslund's Zafira (M)11:01,0911:15,5322:16,62
18Smilla VejsgaardRosengaardens Cookie Dough (Dolly) (M)20:46,44
19Mette NielsenSN Samandriel af RabbitWorld (M)20:47,84
20Marlene BruhnJordbærgårdens Cartoon Heroes (M)20:49,56
21Henriette Lund SimonsenKandies Jerami (L)21:04,68
22Louise TovgaardTovgaards Survivor (Lille) (L)21:07,81
23Marlene BruhnStald Twisters Bounty (L)21:18,60
24Mette NielsenJay af RabbitWorld (JJ) (L)21:20,78
25Mette NielsenLego-Gårdens Hart Of Willpow. (Wi... (M)21:24,00
26Anja ThillemannHarleys Waterlily (M)21:30,97
27Heidi FrederiksenKandies Tommelise (L)21:39,44
28Heidi FrederiksenKandies First Harmonie (M)21:39,78
29Charlotte Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon (M)21:51,87
30Heidi FrederiksenKandies Hop Lars (L)22:04,63
31Emma FrederiksenMoslund's Astra (M)30:42,13
32Henriette Lund SimonsenKandies Miniature Fairy (L)31:06,79
33Anja ThillemannMoslunds Wish I Could Fly (Skya) (M)31:26,56
34Anja ThillemannMoslunds Baleno af Lego-Gård. (Ba... (M)32:10,53
35Thea FrederiksenKandies Goût De Diamants af Ra. (L)32:18,00
36Louise TovgaardTovgaards Gold Perfection (Gule) (M)41:02,43
37Thea FrederiksenMoslunds Flopsy (L)41:27,57
38Heidi FrederiksenStjerneregns Cover Me In Sunsh. (... (L)42:04,78
39Thea FrederiksenFunnys Nioryu Namya (Tia) (M)3+12:34,18
40Marlene BruhnStampegårdens Darkened Skye (L)51:04,85
41Emma FrederiksenKandies Tiva (L)51:05,34
42Thea FrederiksenKandies Johnson (L)51:40,16
43Anja ThillemannSommerlys Saamik (L)61:49,44
44Heidi FrederiksenKandies Hop Line (L)6+12:32,39
Uplac.Mette NielsenCelia af RabbitWorld (L)Trukket
v30Emma FrederiksenZentas Nardus Nadéj Nepamora (V)22:00,69
v35Heidi FrederiksenZentas SW Mygeeto (V)32:11,31
Antal deltagere: 47.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Karen Frederiksen
Sekretær: Karen Frederiksen
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 1 i finalen
Maksimum tid: 2.30 Min
Til toppen




Skriv til
Hopudvalget



© Copyright - Hopudvalget.dk
Design og layout: Maria Banke og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.